2016-06-13 - 2016-07-30

закінчилась

Знижка на томатну продукцію та французьку гірчицю

Вишукана французька гірчиця та низка найсмачніших томатних продуктів "Кухар Рішельє" стають дешевше!

Починаючи з 13 червня 2016 року, торгова марка "Кухар Рішельє" проводить акцію "Знижка 15%", в рамках якої певна продукція стає на час акції щонайменше на 15% дешевше*! Акція діє для таких продуктів:

Шукайте продукцію "Кухар Рішельє" з акційним стикером — це чудова нагода вигідно придбати кетчуп, томатний соус, томатну пасту або гірчицю!

* Відпускну ціну виробника знижено на 15%. Реальний розмір економії коштів споживача залежить від роздрібної ціни товару у точках продажу. Акція діє впродовж терміну придатності продукту.

Нижче можна ознайомитися з детальними умовами акції: розгорнути/згорнути

Детальні умови та правила Акції «Знижка 15%» продукції ТМ «Кухар Рішельє»

 1. Організатор Акції
  1. Організатором акції є ТОВ «Гідросенд», що є виробником продукції ТМ «Кухар Рішельє» (надалі - Виробник). Юридична адреса: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Молодіжна, 65, тел.: (05236) 53731. Адреса потужностей виробництва: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Молодіжна, 52а, тел.: (05236) 52729.
 2. Мета Акції
  1. Метою та завданням Акції є притягнення уваги українських споживачів томатної пасти, томатних соусів та гірчиці до відповідної продукції ТМ «Кухар Рішельє», підвищення обсягу продажу продукції ТМ «Кухар Рішельє», підтримка позитивного іміджу виробника.
 3. Учасники, термін та територія проведення Акції
  1. В Акції можуть приймати участь громадяни України та особи, які не мають громадянства України, за винятком обмежень, встановлених чинним законодавством України.
  2. Акційна продукція відвантажується виробником з 13 червня по 30 липня 2016 року включно. На продукцію, відвантажену виробником у вказаний термін, Акція діє впродовж терміну придатності продукції (надалі «Термін проведення акції»).
  3. Акція проводиться в місцях реалізації акційної продукції на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської області та АР Крим (надалі – «Територія проведення Акції»).
  4. Інформування про деталі та хід Акції здійснюється за допомогою анонсування та розміщення правил Акції на Інтернет-сайті kukhar-rishelie.ua (включаючи будь-які посилання з цього ресурсу на внутрішні та/або сторонні матеріали, розміщені на власному хостингу або інших сервісах).
 4. Предмет Акції
  1. Продукція ТМ «Кухар Рішельє», яка приймає участь в Акції:
   1. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «Кухар Рішельє» у скляній банці СКО (вага нетто 480 г);
   2. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «Кухар Рішельє» у скляній банці Twist (вага нетто 480 г);
   3. Продукт томатний "Пікантний" 15% ТМ «Кухар Рішельє» у скляній банці СКО (вага нетто 480 г);
   4. Соуси томатні "Краснодарський", "Шашличний", "Гострий", "Український", "Сацебелі" ТМ «Кухар Рішельє» у скляній банці Twist (вага нетто 480 г);
   5. Гірчиця "Французька" ТМ «Кухар Рішельє» в упаковці «дой-пак» (вага нетто 130 г);
   6. Гірчиця "Французька" ТМ «Кухар Рішельє» у скляній банці Twist (вага нетто 180 г);
   7. Кетчуп "Лагідний" ТМ «Кухар Рішельє» в упаковці «дой-пак» (вага нетто 300 г);
   8. Кетчуп "Чилі" ТМ «Кухар Рішельє» в упаковці «дой-пак» (вага нетто 300 г);
   9. Кетчуп "До шашлику" ТМ «Кухар Рішельє» в упаковці «дой-пак» (вага нетто 300 г).
   з маркуванням етикетки «Акційна ціна», що продається на Території проведення Акції (надалі – «Акційна продукція»).
 5. Суть Акції
  1. Організатор знизив відпускну ціну Акційної продукції на 15%.
  2. Виробник не несе ніякої відповідальності за збереження знижки на продукцію в каналах збуту (в тому числі в торгових точках, які здійснюють безпосередню реалізацію Акційної продукції споживачам) та за установлення третіми особами різних торгових націнок на Акційну продукцію і продукцію, яка не приймає участі в Акції.
 6. Умови участі в Акції
  1. Для участі в Акції Учаснику Акції необхідно придбати будь-яку одиницю Акційної продукції на Території проведення Акції.
 7. Інші умови
  1. Умови та правила Акції визначаються відповідно до чинного законодавства України.
  2. Учасник Акції, приймаючи участь у Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами та умовами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними.
  3. Рішення з будь-яких питань, не визначених в даних умовах та правилах, Виробник може прийняти самостійно, керуючись при цьому діючим законодавством України.
  4. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виробником протягом всього Терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Виробником та їх публікації у тому ж порядку, який визначено для інформування споживачів про Правила Акції. Такі зміни та/або доповнення вступають в силу з моменту їх публікації, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/ або доповненнями до цих правил та їх умов.
  5. Виробник не несе ніякої відповідальності за невиконання обов'язків, вказаних у цих Правилах та умовах, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю зі сторони Виробника обставини. Факт настання форс-мажорних обставин підтверджується довідкою Торгово-промислової Палати України.

згорнути умови