Історія компанії

Адміністративна будівля Кухар РішельєНашу історію, історію бренду «Кухар Рішельє», ми почали писати не так давно — в 2012 році. Цей рік став для нас стартом до початку виробництва чудових майонезів за оригінальними французькими рецептами на сучасному обладнанні українського виробника.

Асортимент майонезів з самого початку був представлений висококалорійним соусом з повним багатим смаком — справжнім фаворитом, а також соусами з класичною і зниженою порцією олії в рецептурі. Лінійку чудових майонезів одночасно доповнювали два незамінних для української кухні виду соняшникової олії. Це очищена рафінована олія, призначена для смаження, і нерафінована салатна олія з теплим ароматом смаженого насіння.

Процес розливання соняшникової олії в пляшкиВідповідальне виробництво продуктів харчування неможливо без акредитованої лабораторії, і таку лабораторію зі штатом досвідчених фахівців і найсучаснішим обладнанням було створено. У 2013 році підприємством було опановано випуск ще одного виду приправи — гірчиці. Гостра і ароматна, вона випускається в скляних і пластикових баночках, які зберігають її аромат та міцність.

Прагнучи доповнити асортимент продукцією томатної групи, в 2014 році ТОВ «Гідросенд» почало виробництво томатної пасти, кетчупа і п'яти видів томатних соусів.

Лаборант під час проведення дослідженьМи дбайливо оберігаємо симпатії наших покупців і піклуємося про лояльність наших партнерів. Для забезпечення своєчасності поставок нашої продукції ми використовуємо обладнані складські приміщення та налагоджені канали доставки. Піклуючись про здорове харчування людей, підприємство в 2015 році випустило новий для торгової марки вид соняшникової олії — олію холодного пресування з максимальним вмістом вітамінів і поліненасичених жирних кислот. Продукт по-справжньому здорового харчування доступний у продажу за прийнятною ціною.

Автомобільний вантажний терміналМи знаходимося в стані безперервного пошуку шляхів удосконалення виробництва і рецептів наших продуктів для створення корисних і поживних приправ, що дозволяють природним чином прикрасити Ваш будній та святковий стіл! Ми з величезною увагою ставимося до кожного Вашого відгуку і дякуємо Вам за Ваш внесок у поліпшення якості наших продуктів!

ПОМИЛКА

Ок

УСПІХ!

Ваше повідомлення надіслано

Ок