Переможницею акції "Подорож до Франції" від торгової марки «Кухар Рішельє» та щасливою володаркою справжнісінької подорожі до святкової Франції на двох стала
Кирильчук Тетяна Муратівна,
призерка першого розіграшу з м. Херсон
Шановна Тетяно Муратівно, прийміть наші нащиріші вітання з перемогою у фіналі нашої акції! Сподіваємося, це стане чудовим новорічним подарунком від ТМ «Кухар Рішельє»!
Нижче дивіться повне відео розіграшу у телевізійній програмі "День" на 5 Каналі
(ефір від 20 грудня 2015 р.):
Інші новини