Яку соняшникову олію вибрати?

03.06.2015

Як же визначитися з вибором перед полицею в магазині? Адже існує безліч видів соняшникової олії, і у кожного є своє призначення. Його розмаїття бурштинового, майже прозорого, позбавленого запаху, з легким або яскраво вираженим ароматом смаженого насіння змусить вас заплутатися. Давайте ж розглянемо соняшникову олію на прикладі продукції, створеної і з любов'ю одним з кращих виробників України. Що користується попитом і за її межами.

Нам, як споживачам, потрібно отримати з продукту максимум користі з мінімальною шкодою. По цьому, важливо враховувати призначення і рекомендації до застосування продукту. Масло холодного віджиму має найбільшу концентрацію вітамінів і корисних речовин. Вичавлене з добірної насіння при низькій (до 55 градусів) температурі, мінімальна фільтрація дозволяють відокремити небажані і не дуже корисні компоненти. Залишаючи все необхідне і цілюще. Такий продукт, враховуючи технологію, буде не дешевим, тому що виробник отримує лише невелику частину олії з насіння. Яка відмінно підійде для приготування салатів і холодних страв.

Наповнити страву ностальгією дозволить масло "Запашна". Знайомий нам з дитинства - багато хто з нас, прибігаючи з вулиці додому, зголоднівши, із задоволенням куштували шматочок чорного хліба з сіллю і ароматною соняшниковою олією. Важливою перевагою «Запашна» у порівнянні з олією, зробленим на побутових олійницях - його фільтрація та високі стандарти виробництва. Смажити на ній не рекомендується, так як збережені вітаміни і органічні речовини при нагріванні в ньому будуть горіти. Зберігається таке масло близько року.

А ось для смаження, та іншої термічної обробки краще використовувати рафіновану дезодоровану марки «п». Нехай вас не лякає довга назва з незрозумілими словами з різних процесів. Вища ступінь очищення, виморожування, відбілювання, дезодорація насиченою парою призводить до практично повної відсутності смаку і запаху. Як і наявності мінімальної кількості корисних речовин. Це робить його ідеально відповідним для смаження. Господині будуть задоволені, коли не помітять диму і нагару. Масло не піниться, при сильному нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Відсутність домішок і природні властивості дозволяють зберігатися в герметичній заводській упаковці до 2 років.

Підводячи підсумки можна сказати, що кожний вид займає свою ланку, де показує себе якнайкраще. Володіє своїми, яскраво вираженими якостями. Використовуйте масло за призначенням та отримуйте максимальну користь.

Будьте здорові!

Автор: Логвиненко Максим

← всі статті
1625